Головна  →  Новини  →  21 грудня 2019

У Солом’янському ЦНАПі привітали 40-тисячного відвідувача з отриманням паспорта громадянина України нового зразка

У Солом’янському ЦНАПі привітали 40-тисячного відвідувача з отриманням паспорта громадянина України нового зразка

Сьогодні, 21 грудня в.о. голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський привітав 40-тисячного відвідувача Центру надання адміністративних послуг пані Ірину з отриманням паспорта громадянина України нового зразка – у формі ID-картки.

«Популярність адміністративних послуг зростає щороку. Якщо за перше півріччя 2018-го ЦНАП Солом’янського району прийняв трохи більше 100 тисяч відвідувачів, то за аналогічний період цього року маємо понад 113 тисяч. І це тільки перше півріччя! Безумовно, це свідчить про актуальність таких послуг, а завдяки сучасним технологіям – й про зручність їх отримання», - зазначив в.о. голови РДА.

Також привітала знакового відвідувача та вручила грамоту начальник ЦНАПу Солом’янського району Людмила Бондаренко. Пані Ірина подякувала за приємну несподіванку, ще й напередодні новорічно-різдвяних свят.

Володимир Бялковський додав, що районна адміністрація і ЦНАП продовжують спільно працювати над вдосконаленням умов для відвідувачів. Так, у холі адмінбудівлі для зручності облаштовані куточок самообслуговування і дитячий куточок, можна пригоститись прохолодною питною водою з кулеру біля рецепції. Також в атріумі РДА з’явились міні-бібліотека, яка діє за принципом буккросингу, та навіть спеціальні контейнери для паперу, скла і пластику.

Зазначимо, ЦНАП Солом’янського району розпочав прийом документів для оформлення паспортів громадян України та паспортів громадян України для виїзду за кордон нового зразка з липня 2017 року.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена