Головна  →  Новини  →  27 грудня 2019

У солом’янській багатоповерхівці відремонтували дах за удосконаленою технологією

У солом’янській багатоповерхівці відремонтували дах за удосконаленою технологією

У Солом’янському районі на умовах співфінансування з мешканцями виконали капітальний ремонт даху житлового будинку на б-рі Вацлава Гавела, 38В. Відремонтували дах за удосконаленою технологією, яка не боїться морозів та спеки. Виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський разом з ініціативною групою мешканців перевірили результат робіт.

«Дах будівлі покритий спеціальним безрулонним холодним матеріалом БіЕМ (бітумно-емульсійна мастика), який забезпечує гідроізоляцію. А світловідбиваюча фарба на гумовій основі покращує пожежну безпеку та експлуатаційні властивості. Таку технологію цьогоріч вже застосували під час оновлення даху школи №64 на вул. Ушинського, 32. Гарантію на експлуатацію покриття підрядник дає 10 років, хоча заявляє про його надійність упродовж майже 30 років», – зазначив Володимир Бялковський.

За його словами, загальна вартість робіт склала 960 тис. грн. Завдяки програмі співфінансування «90/10» із бюджету міста на ці заходи виділили 864 тис. грн, і лише 10% – частка мешканців багатоповерхівки.

«Таких успішних прикладів співпраці з мешканцями у нас багато. І якщо цього року на роботи в рамках співфінансування місто виділило району 3 млн грн, то вже у 2020 році сума зросте майже до 20 млн грн. Це означає, що буде зроблено ще більше для покращення житлового фонду і комфорту проживання наших жителів», – наголосив в.о. голови РДА.

Під час робочого виїзду Володимир Бялковський спільно з начальником профільного управління, керівництвом КП «Керуюча компанія» і мешканцями оглянув також встановлену у будинку систему відеоспостереження та обговорив спільні кроки співпраці на 2020 рік.

Зазначимо, що Міська програма співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках Києва поширюється на будівлі, які експлуатуються більше десяти років, та передбачає співфінансування у відсотковому розмірі від очікуваної вартості робіт.

Детальніше про всі види робіт в рамках Міської програми співфінансування та про участь в ній можете дізнатись за посиланням http://www.solor.gov.ua/section/249

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена