Головна  →  Новини  →  28 грудня 2019

Довгожителя Солом'янського району привітали зі 100-річним ювілеєм

Довгожителя Солом'янського району привітали зі 100-річним ювілеєм

Сьогодні, 28 грудня, у Солом'янському районі свій 100-й день народження відзначає ветеран Другої світової війни, полковник та педагог Опенько Василь Михайлович. У святковий день до іменинника в гості з привітаннями завітали заступник голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко, голова ради Солом’янської  районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков, помічниця народного депутата Анни Пуртової та дружній колектив товаришів.

«Василю Михайловичу, я щиро Вами захоплююсь! Ви випромінюєте ту життєлюбність, оптимізм і силу духу, чого часто не вистачає навіть молодому поколінню. Здоров’я Вам міцного, радості і довгих років життя, адже Ваші знання і безцінний досвід особливо важливі сьогодні, коли поряд з ініціативою молодих потрібна мудрість і розсудливість старших», – зазначила Олена Горпинченко, відзначивши ювіляра Листом вдячності.

Вона також додала, що Солом’янський район сьогодні збагатшав на 32-го довгожителя, який перетнув віковий рубіж.
 
Окрім слів побажань,  імениннику вручили цінні подарунки та корисні смаколики. А під час дружнього чаювання з гостями та в колі великої родини дідусь розповів веселі історії, дав мудрі поради, а також запросив усіх приєднатись до святкування свого вже 101-го дня народження.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена