Головна  →  Новини  →  28 грудня 2019

У Солом’янському районі облаштували сучасне футбольне поле

У Солом’янському районі облаштували сучасне футбольне поле

У Солом’янському районі на бульварі Вацлава Гавела, 38Г та 40 замість старого спортивного майданчику облаштували сучасне міні-поле для футболу. Новий спортивний об’єкт, створений за проектом №242 Громадського бюджету, оглянув виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський.

На футбольному полі влаштували основу, сучасне штучне покриття, що дозволяє грати дітям і дорослим у будь-яку пору року, ворота, розмітку, а по периметру – металеву огорожу.

«Чудовий спортивний осередок відтепер прикрашає прибудинкову територію на бульварі Вацлава Гавела. Футбольний майданчик є черговим гарним прикладом єдності влади і мешканців заради наших дітей, їх розвитку й здоров’я. Переконаний, він сприятиме їх зацікавленості до даного виду спорту та привчатиме усіх мешканців до активного дозвілля», – наголосив в.о. голови РДА, додавши, що в 2020 році за кошти міста лише у Солом’янському районі планується реалізувати 49 важливих та цікавих ідей мешканців.

Під час огляду, на якому також були начальник районного управління ЖКГ та керівництво КП «Керуюча компанія», Володимир Бялковський поспілкувався з юними футболістами та у передноворічні свята побажав їм здійснення усіх мрій.

Дякуємо Артему Рябчинському – автору проекту-переможця за активну участь в життєдіяльності району!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена