Головна  →  Новини  →  23 січня 2020

21 січня 2020 року в Територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулася зустріч з вихованцями, які у свій час проходили реабілітацію

21 січня 2020 року в Територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулася зустріч з вихованцями, які у свій час проходили реабілітацію

«Гарну традицію започатковано у відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю» - такими словами розпочала свято директор Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Солом’янського району м. Києва Галина Вітавська.

21 січня 2020 року в актовому залі Територіального центру зібралися вихованці відділення, які в свій час проходили реабілітацію. Радість зустрічі переповнювала усіх присутніх. Веселі спогади, невидумані історії з життя тоді ще маленьких діток пригадала завідувач відділення Олена Марковська, що викликало шквал емоцій в уже юнаків та дівчат, серед яких є і чемпіон по плаванню, студенти Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», студенти коледжу та учні шкіл.

Привітати випускників прийшли і учні гімназії біотехнологій № 177 м. Києва. З веселими щедрівками та колядками, гарним настроєм та подарунками, ляльками-мотанками як оберегом для кожної дитини.

Спілкування, нові знайомства та враження на протязі усього свята і домовленість про обов’язкову зустріч.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена