Головна  →  Новини  →  29 січня 2020

На придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Київ виділив 50 мільйонів гривень

На придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Київ виділив 50 мільйонів гривень
У 2020 році місто заклало 50 мільйонів гривень на придбання квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
 
«Київ за рахунок міського бюджету закуповує квартири для дітей сиріт. У 2020 році на ці потреби закладено 50 мільйонів гривень, а за останні два роки 110 дітей-сиріт отримали квартири, придбані за бюджетні кошти. Поряд із тим, у черзі на позачерговий квартирний облік перебуває 368 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – зазначила Марина Хонда.
 
Додала, що цьогоріч на матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування, місто заклало 20,3 млн гривень. Ці кошти будуть виплачуватися у формі щомісячної адресної матеріальної допомоги. Таку допомогу в Києві отримають 1345 осіб. Розмір щомісячної матеріальної допомоги складатиме від 1000 до 1500 гривень залежно від категорії.
 
Виплачуватимуть адресну соціальну матеріальну допомогу на поточні рахунки в банках для виплати пенсій та на рахунки, відкриті у банку, що є учасником проєкту «Муніципальна картка «Картка киянина».
 
Крім того, місто підтримує і пропагує сімейні форми виховання. Так, у Києві на сьогодні функціонує 26 дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 199 дітей; 34 прийомні родини і 3 патронатні сім’ї. Для популяризації сімейних форм виховання батьки-вихователі тричі на рік отримують матеріальну допомогу у розмірі від 7 до 21 тис. гривень. Усі ДБСТ забезпечуються автомобілями і в 2020 році буде придбано два нові автомобілі для нещодавно відкритих закладів.
 
Довідково.
 
На обліку Служби у справах дітей та сім’ї перебуває 2377 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 2181 дитина виховується у сімейних формах. Найбільше дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Дніпровському районі (416 осіб). Найменше – в Печерському (63).
 
1345 осіб-отримувачів матеріальної допомоги перебувають на забезпеченні Департаменту соціальної політики.
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена