Головна  →  Новини  →  29 січня 2020

Для працедавців Солом’янського району провели семінар-нараду щодо легалізації праці

Для працедавців Солом’янського району провели семінар-нараду щодо легалізації праці

У будівлі Солом’янській РДА відбувся семінар-нарада з підприємцями, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі та організації харчування, щодо детінізації зайнятості населення. Вступне слово взяв керівник апарату райадміністрації Олександр Король, який підкреслив обов’язковість оформлення трудових відносин, що є гарантією забезпечення прав найманих працівників.

Спільно з першим заступником начальника ГУ Держпраці у Київській області Владиславом Андрієнком та заступником начальника фінансово-економічного управління ПФ України в місті Києві Володимиром Кірієнком обговорили актуальні питання:

- щодо трудових прав молоді, зокрема, студентів;

- прав найманих працівників у сезонних закладах харчування;

- штрафи, які загрожують працедавцю за грубе порушення трудового законодавства.

Зазначимо, якщо працедавець не оформив трудовий договір із працівником і не повідомив до Державної фіскальної служби – передбачається штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника. Якщо підприємець створює перешкоду інспектору праці або не допускає його до перевірки – штраф у розмірі 100 мін.зар.плат. У разі, якщо суб’єкт проводить діяльність без реєстрації як юридичної особи або фізичної-особи підприємця і при цьому наймає працівників – загрожує штраф у розмірі 1000-2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (17 000 – 34 000 грн).

У ході семінару всі охочі задали питання та отримали від експертів вичерпні відповіді.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена