Головна  →  Новини  →  19 лютого 2020

У Солом’янському районі відзначили Міжнародний день дарування книжок

У Солом’янському районі відзначили Міжнародний день дарування книжок

Упродовж 10-16 лютого бібліотеки Солом’янського району влаштували акцію з нагоди Всесвітнього дня дарування книжок. Кожен охочий міг подарувати улюбленій бібліотеці книги, поповнивши її фонд й давши змогу іншим людям познайомитися з цікавою літературою.

Зокрема, українська поетеса, волонтерка на ниві культури, а зараз і бібліотекарка Тетяна Яровицина передала у фонд Центральна бібліотека Солом'янки на Освіти,14а власну колекцію книжок. Серед них авторські та колективні збірки творів сучасних українських поетів та письменників.

Водночас бібліотека №13 організувала виїзну акцію з викладкою книжок, подарованих постійними користувачами та дарувальниками бібліотеці.  Кожен книголюб Відрадного міг вибрати собі уподобану книжку у подарунок.

Бібліотека ім. Гончара, що на вул. Шепелєва,13, подарувала книжки для Бібліотеки Української Книги (БУК) з міста Сєвєродонецьк (Луганщина), якою опікується Всеукраїнське товариство «Просвіта».

Подивувала наймолодших читачів і бібліотека ім. М.Реріха, подарувавши вихованцям садочку №360 цікаву та яскраву книжку. Під час зустрічі присутні читали книжки вголос, розгадували загадки та роздивлялися ляльки-мотанки.

Нагадаємо, у холі Солом’янської райдержадміністрації працює безкоштовна міні-бібліотека для обміну літературою за принципом буккросинг. Подаруйте книгам друге життя!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена