Головна  →  Новини  →  24 лютого 2020

У школах Солом’янського району вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У школах Солом’янського району вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної сотні у закладах Солом’янського району відбулись заходи для вшанування загиблих учасників Революції гідності. Зокрема, у середній загальноосвітній школі №12 провели урок-реквієм, виховні заходи по класах та покладання квітів до пам’ятника студенту Київського університету будівництва та архітектури (КІСІ) Олександру Плеханову  і випускнику школи Олегу Афанасу. 

В гімназії біотехнологій №177 відбувся Музейний урок «Майдан. Жива історія. Спроба самоусвідомлення» та літературна композиція «Крути  народили нового українця». 

У пам'ять про загиблих у спеціалізованій школі № 173 пройшли уроки мужності «Сучасні борці за єдність України» (3-5 класи), «Книга звитяги» (6-11 класи), загальношкільна акція «Хвилина мовчання: пам’ятаємо подвиг героїв Небесної Сотні», імпреза «Тут точились бої» з переглядом відеоматеріалів про масові акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років, виставка дитячих малюнків «Герої не вмирають». 

Шкільна команда 6-класників (№ 173) посіла І місце в інтелектуальному турнірі, присвяченому подіям на Майдані (організатор Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району).

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена