Головна  →  Новини  →  28 лютого 2020

Особливі дітки Солом’янського району відсвяткували Масницю в сімейному колі

Особливі дітки Солом’янського району відсвяткували Масницю в сімейному колі

У передвесняний тиждень в Територіальному центрі соціального обслуговування населення, де проходять реабілітацію діти з особливими потребами, для малечі та їх батьків влаштували свято Масниці з концертною програмою, розвагами та смаколиками. 

На щорічний захід завітали виконувач обов'язків голови Солом'янської райдержадміністрації Олена Горпинченко та Ростислав Ручко – керівник Асоціації малого та середнього бізнесу Солом'янського району.

«Ще зовсім недавно ми всі тут святкували День Святого Миколая та Новий Рік. А вже зараз і весна вступає у свої права. Рада її вкотре зустрічати в цьому сімейному колі, де панує безмежна любов. Бажаю всім – і діткам, і батькам – радісної весни і щирих посмішок, які зігрівають наші серця», – звернулась до присутніх Олена Горпинченко, подякувавши також керівникові Асоціації за активну позицію та підтримку соціальних ініціатив районної влади.

Приємним подарунком для найменших глядачів стали музичні номери юних артистів школи № 14 ім. Д. Кабалевського і запальний танок з піснями усіх учасників заходу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена