Головна  →  Новини  →  2 березня 2020

«Дабл-меню» стартувало ще у трьох школах Солом’янського району

«Дабл-меню» стартувало ще у трьох школах Солом’янського району

До шкіл Солом’янського району, які перейшли на сучасний формат харчування «Дабл-меню», приєднались також навчальні заклади №149 (вул. І.Світличного, 1), №221 (вул. Кудряшова, 12/14) та №74 (вул. Смоленська, 4). Завдяки нововведенню учні можуть на власний смак обирати страву з двох запропонованих. Виконувач обов’язків начальника Управління освіти району Аліна Рогова з черговою перевіркою завітала до шкільних їдалень. 

До меню, яке щодня оновлюється, обов’язково входять суп, м’ясні та рибні вироби, кілька видів гарнірів, салатів, фруктів, молочні страви, а також різні напої. Зокрема, учні 149-ї школи на вибір могли скуштувати бігос із гречкою, печеню по-домашньому, салат з червоної капусти, салат вітамінний, яблука та цитрусові, а також чай і фруктовий компот. Водночас діти 221-ї школи обирали серед таких страв: сирна запіканка зі сметанковою підливою, сирники з підливою, оладки з повидлом, яблука, банани на вибір, чай або какао. 

Щоб учні могли заздалегідь зорієнтуватися в своїх бажаннях, меню розміщують в обідньому залі. Швидко адаптуватись до нового формату школярам допомагають учителі.  

Загалом проект «Дабл-меню» успішно впроваджено вже в 15 школах району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена