Головна  →  Новини  →  2 квітня 2020

Мер Києва закликав представників усіх конфесій обмежити проведення заходів із великим скупченням людей

Мер Києва закликав представників усіх конфесій обмежити проведення заходів із великим скупченням людей

Мер Києва Віталій Кличко закликав представників усіх релігійних конфесій дотримуватися обмежень та не проводити заходів із великим скупченням людей. Зокрема, під час святкування Великодня. Про це він розповів в ефірі українського телеканалу.

«Я зустрічався з представниками всіх конфесій. Звернувся до них відповідально ставитися, дотримуватися обмежень і прислуховуватись до рекомендацій фахівців, медиків, які попереджають про небезпеку проведення заходів з великим скупченням людей. Я розумію, що велике світле свято Великдень, я розумію, що після зими ми всі втомилися і хочемо спілкування, але, тим не менш, ми повинні робити все, аби дотримуватися обмежень тиждень-два-три, для того, щоб зупинити поширення інфекції», – сказав Віталій Кличко.

Також мер Києва повідомив, що попросив священнослужителів проводити онлайн-служби.

«Я звернувся до представників конфесій за можливості проводити онлайн-служби, знаходити будь-яку можливість пояснювати людям, чому захворювання на коронавірус небезпечне. І, я сподіваюся, що всі дослухалися. Наше завдання в тому, щоб кожен українець, кожен киянин був живий і здоровий. Не потрібно нехтувати загрозою. Багато людей говорить про конспірологію, перебільшення проблеми. Подивіться, будь ласка, на жахливі кадри з Італії, Іспанії. Зараз майже така ситуація, незважаючи на одну з найкращих медичних систем, – у США. І нам потрібно зробити все, що від нас залежить, аби такого розповсюдження хвороби не відбулося у нас. Тому ще раз закликаю кожного відсвяткувати це свято в колі сім’ї. Так буде безпечніше», – підкреслив Віталій Кличко.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена