Головна  →  Новини  →  6 квітня 2020

Віталій Кличко звернувся до правоохоронців оперативно встановлювати особи паліїв сухої трави і сміття в місті та жорстко їх карати

Віталій Кличко звернувся до правоохоронців оперативно встановлювати особи паліїв сухої трави і сміття в місті та жорстко їх карати

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів з вимогою оперативно встановлювати особи паліїв сухої трави і сміття в столиці та жорстко їх карати. Про це він заяви під час щоденної онлайн прес-конференції.

«Сьогодні в місті відбувається велика кількість випадків підпалу сухої трави, сміття, листя. І все це – людський фактор. Тобто роблять це люди, які мешкають в Києві! За останніх два тижні вогнеборці столиці 131 раз виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах столиці! Тільки за минулу добу в Києві зафіксували близько 40-ка пожеж. Хочу звернутися до правоохоронних органів. Оперативно встановлювати особи паліїв і жорстко їх карати. Можна відправляти до мене – на виправні роботи!» – заявив Віталій Кличко.

Мер столиці також звернувся до мешканців міста і закликав їх повідомляти про випадки підпалів.

«Тільки разом ми зможемо виявляти цих варварів! І, якщо ви стали свідками підпалу трави, листя, або розведення багаття, – негайно звертайтеся до поліції!» – сказав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що горить сьогодні і в області, навколо Києва.

 «Десь горить теж трав’яний настил чи сміття. Десь – тліють торф’яники. Там рятувальники теж постійно працюють. Але площі пожеж великі і щоразу виникають нові випадки», – зазначив мер Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена