Головна  →  Новини  →  30 квітня 2020

Олена Горпинченко перевірила роботу медичного закладу в умовах боротьби з коронавірусом

Олена Горпинченко перевірила роботу медичного закладу в умовах боротьби з коронавірусом

Виконувач обов’язків голови Солом’янської РДА Олена Горпинченко здійснила візит до КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» №1 (просп. Любомира Гузара, 3), щоб перевірити його роботу в умовах боротьби з COVID-19.

Під час огляду Олена Горпинченко поспілкувалась з директором закладу Аллою Сваток щодо вжитих останнім заходів для запобігання розповсюдження коронавірусу. Зокрема, про регулярну дезінфекцію приміщень, влаштовані в коридорах антисептики для використання, кварцові лампи та обов’язкове проведення температурного скринінгу при вході.

Особлива увага приділяється лікарям первинної ланки, які є частиною великого механізму протидії коронавірусу. Для них були закуплені костюми біозахисту, які наразі використовуються під час виїздів до осіб з підозрою на COVID-19 та відбору у них біологічного матеріалу для лабораторної діагностики.

«Ризикуючи власним життям, лікарі щодня консультують, лікують та рятують людей. Це колосальна робота і відповідальність. А наш обов’язок – відповідально ставитись до свого здоров’я, дотримуючись усіх рекомендацій та обмежень. Сьогодні від кожного з нас залежить, що буде завтра», – наголосила в.о. голови РДА, відзначиш, що на території району діють КНП «ЦПМСД» №1 та №2, де працює загалом 139 фахівців.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена