Головна  →  Новини  →  13 травня 2020

Олена Горпинченко проінспектувала капітальний ремонт ліцею №142

Олена Горпинченко проінспектувала капітальний ремонт ліцею №142
Виконувач обов'язків голови Солом'янської райдержадміністрації Олена Горпинченко продовжує перевіряти хід виконання капітальних робіт в закладах освіти району. 
 
Цього разу інспекція відбулась у ліцеї №142 на вул. Політехнічній, 2а, де вже стартував перший етап ремонту - демонтаж міжповерхових перекриттів для їх майбутнього оновлення. 
 
Олена Горпинченко спільно з профільними підрозділами РДА, адміністрацією та вчителями ліцею оглянула хід робіт та зазначила важливість їх якісного і своєчасного виконання відповідно до плану-графіку. Вона підкреслила, що такі виїзні перевірки проходитимуть щотижнево для постійного моніторингу стану проведення капремонту.
 
Крім того, в рамках підготовки до зими на території закладу наразі також тривають роботи із заміни ділянки трубопроводів теплової мережі до будівлі ліцею. Роботи виконує КП «Київтеплоенерго».
 
Нагадаємо, цього року у Солом'янському районі планується капітально відремонтувати за різними видами робіт 102 заклади освіти. Це майже вдвічі більше порівняно з минулим роком.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена