Головна  →  Новини  →  11 червня 2020

У Солом’янській РДА відбулося засідання робочої групи з питань Громадського бюджету

У Солом’янській РДА відбулося засідання робочої групи з питань Громадського бюджету

У Солом’янському районі під керівництвом голови Ірини Чечотки та за участі народного депутата Романа Грищука відбулась робоча нарада щодо реалізації проектів Громадського бюджету у 2020 році.

Спільно із заступником голови РДА, начальниками профільних управлінь- виконавцями  та авторами ініціатив обговорено план дій для успішного втілення креативних та інноваційних проектів-переможців. Особливу увагу сконцентровано на проблемних питаннях, які потребують вирішення. Зокрема, йдеться про молодіжні хаби та платформи на території КПІ ім. Ігоря Сікорського, територія якого перебуває у державній власності.

За результатами робочої зустрічі напрацьовано кроки для подальшого втілення проектів, а також роздані відповідні доручення. Для ефективної співпраці такі зустрічі проводитимуться й надалі.

Нагадаємо, завдяки Громадському бюджету кияни щороку реалізують сотні проектів, які поліпшують життя районів та столиці загалом. Цьогоріч за кошти міста лише у Солом’янському районі планується втілити 49 ініціатив мешканців.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена