Головна  →  Новини  →  20 серпня 2020

Підготовка до нового навчального року в умовах карантину – одне з найактуальніших питань для районної влади

Підготовка до нового навчального року в умовах карантину – одне з найактуальніших питань для районної влади

Заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Євген Малий взяв участь у засіданні Комітету громадської ради при РДА з питань гуманітарної, інформаційно-комунікаційної політики, освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді та спорту, духовного відродження.

Серед актуальних питань – підготовка закладів освіти до навчального року та належна організація освітнього процесу в умовах адаптивного карантину. Зважаючи на реалії сьогодення та важливість посиленої співпраці районної влади і батьківської громадськості, Євген Малий разом з представниками Комітету обговорили кроки у спільній моніторинговій роботі з підготовки шкіл до зустрічі з учнями.

Окрім того, учасники порушили питання посилення інформування серед населення щодо потреби у патронатних батьках і батьках-вихователях.

Нагадаємо, якщо ви маєте бажання та можливість взяти на виховання в родину дитину, звертайтеся до служби у справах дітей Солом’янської РДА. З усіма деталями можливо ознайомитись за посиланням http://www.solor.gov.ua/section/69

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена