Головна  →  Новини  →  21 жовтня 2020

У Солом’янському районі відкрили новий дитячий садок з басейном

У Солом’янському районі відкрили новий дитячий садок з басейном

Новий сучасний садок на бульварі Вацлава Гавела, 81А має три поверхи. Розрахований на 260 дітей – 14 груп. Будуть тут і окремі спеціальні групи для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Прийматиме дітей дошкільний навчальний заклад уже в листопаді. Наразі ж батьки можуть записувати своїх дітлахів в електронну чергу.

Мер Києва Віталій Кличко, заступник голови КМДА Вячеслав Непоп та очільниця Солом’янського району Ірина Чечотка оглянули результат будівництва нового закладу.

У дитячому садку є басейн, роздягальні та душові, величезні спортивна та актова зали з новим обладнанням. Є сучасна кухня, яка створена до вимог дитячого харчування на принципах НАССР, кабінети логопеда і психолога, комп'ютерний клас, ігротека. В медичному блоці розміщені кабінети медсестри, процедурний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет. Для безпеки дітей у закладі також встановили систему внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок на вході на територію садка та в його будівлю.

Приміщення дошкільного закладу зручне і для маломобільних відвідувачів. Тут облаштовані пандуси, ліфт, заїзди з пониженням бортових каменів.

Заклад має енергоефективну систему. Будівля утеплена і має сучасні системи вентиляції та опалення. Все освітлення в приміщеннях – енергоощадне. Навколо будівлі дитсадку створені ігрові майданчики з тіньовими навісами.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена