Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2020

Солом’янський район вшанував пам’ять загиблих українських воїнів у Другій світовій війні

Солом’янський район вшанував пам’ять загиблих українських воїнів у Другій світовій війні

28 жовтня, з нагоди відзначення Дня вигнання нацистів із України, у Солом’янському районі вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Віддати шану загиблим воїнам та жертвам тих подій прийшли голова Солом’янської райдержадміністрації Ірина Чечотка, заступник голови Олена Горпинченко,  голова ради районної організації ветеранів генерал-лейтенант Борис Парафейніков, заступник начальника Національного університету оборони України ім. І. Черняховського Сергій Поздишев, представники Національної академії внутрішніх справ України та Громадської ради при РДА. Присутні поклали квіти до Меморіалу в парку ім. М.Зерова та вшанували полеглих хвилиною мовчання.

«Немало страждань і зруйнованих доль принесла Україні Друга світова війна та нацистська навала. Але воля і сила нашого народу, мужність і любов до рідної землі перемогли ворогів. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто в ті жахливі часи став на захист нашої країни та нині є прикладом для кожного з нас. Вічна пам’ять і подяка захисникам», – зазначила очільниця району.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена