Головна  →  Новини  →  26 лютого 2021

27 лютого КК «Київавтодор» розпочинає капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Борщагівської та вул. Вадима Гетьмана

27 лютого КК «Київавтодор» розпочинає капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Борщагівської та вул. Вадима Гетьмана

У суботу, 27 лютого, КК «Київавтодор» розпочинає капітальний ремонт чергової штучної споруди – шляхопроводу на перетині вул. Борщагівської та вул. Вадима Гетьмана, який називають «Індустріальним». Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Автомобільна частина шляхопроводу і тротуари зазнають масштабного ремонту вперше із моменту побудови у 1977 році, тобто за 44 роки. У рамках капітального ремонту на мостовому полотні шляхопроводу буде влаштована нова монолітна плита, гідроізоляція, деформаційні шви, перехідні плити. Після цих робіт шляхопровід отримає нове асфальтобетонне покриття. Також буде замінено перильне і колесовідбійне огородження, опори контактної мережі тролейбусу та повністю відремонтовані тротуари», – зазначив заступник голови КМДА.

За словами Олександра Густєлєва, ремонтні роботи виконуватимуться в 2 етапи: на першому етапі для ремонту буде закрита права половина автопроїзду в напрямку центру міста та ліва половина автопроїзду в напрямку Кільцевої дороги. Прохід пішоходів на першому етапі буде здійснюватися тротуаром шляхопроводу зі сторони станції метро «Шулявська».

«Із 07:00 27 лютого буде перекрито 1,5 смуги руху автопроїзду в напрямку центру міста. У середині наступного тижня також буде закрито для проїзду 1,5 смуги руху автопроїзду в напрямку Борщагівки», – роз’яснив заступник голови КМДА.

Триватиме перший етап робіт до кінця травня, після чого розпочнеться наступний етап робіт.

«Також вже незабаром, як тільки дозволять погодні умови, будуть продовжені роботи з капітального ремонту самої вул. Борщагівської. На черзі – ремонт ділянки від Повітрофлотського проспекту до Індустріального шляхопроводу в напрямку житлового масиву Борщагівка», – поінформував заступник голови КМДА.

Він нагадав, що в минулому році в рамках капітального ремонту вул. Борщагівської вже влаштоване нове 3-шарове дорожнє покриття, тротуари з ФЕМів та освітлення на ділянці від вул. Гарматної до Індустріального шляхопроводу, а також нижній та середній шари дорожнього покриття від Індустріального шляхопроводу до Повітрофлотського проспекту. Крім того, триває влаштування на вулиці велодоріжки.

Усі роботи з капітального ремонту вул. Борщагівської та Індустріального шляхопроводу будуть завершені до кінця дорожньо-будівельного сезону.

Джерело: КМДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Адміністративні послуги

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена