Головна  →  Новини  →  12 квітня 2021

Голова Солом’янської РДА привітала співробітників ДП ВО «Київприлад»

Голова Солом’янської РДА привітала співробітників ДП ВО «Київприлад»

Сьогодні, у Всесвітній день авіації та космонавтики, до державного підприємства виробничого об’єднання «Київприлад» завітала голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ірина Чечотка разом із заступницею голови Оленою Горпинченко.
«Київприлад» - потужне конструкторське бюро з виробничою базою на основі сучасних технологій. Підприємство виконало ряд серйозних робіт з розробки та виготовлення апаратури космічного приладобудування.

Під час оглядової екскурсії, яку проводив генеральний директор ДП ВО «Київприлад» Олександр Осадчий, були обговорені поточні завдання підприємства - випуск приладів системи управління бортовим комплексом космічних кораблів «Союз-ТМА», «Прогрес-ТМ», участь у міжнародних космічних проектах «Морський старт», «Наземний старт», розробка, виготовлення і поставка замовнику апаратуру системи автоматичної підготовки і пуску ракети-носія «Циклон-4» для космодрому Алкантара в Бразилії.

Після екскурсії Ірина Романівна привітала усіх фахівців, чия діяльність щільно пов'язана з освоєнням космосу, та побажала високих і щасливих польотів у житті, цікавих і важливих відкриттів у космічній галузі, оптимістичного настрою і правильних налаштувань тільки на перемогу і постійне підкорення все нових і нових просторів.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена