Головна  →  Новини  →  14 квітня 2021

Солом’янська РДА нагадує про дотримання карантинних обмежень

Солом’янська РДА нагадує про дотримання карантинних обмежень

Нагадуємо, що у столиці продовжують діяти встановлені карантинні обмеження та санітарно-гігієнічні норми, яких необхідно дотримуватися. Пам’ятайте про соціальну дистанцію з іншими людьми у мінімум 1,5 метри та обов'язковий масковий режим, адже столиця перебуває у «червоній» зоні.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня № 230 до переліку заборон для «червоної» зони додано пункт 15, яким забороняється «перебування на територіях загального користування без одягнутих засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно».

Звертаємо увагу, що згідно з нормами Закону України «Про благоустрій населених пунктів» https://bit.ly/2OZHDyM до територій загального користування належать:

- парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

- пам'ятки культурної та історичної спадщини;

- майдани, площі, бульвари, проспекти;

- вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

- пляжі та інші території загального користування.

Нехтування санітарно-гігієнічними нормами та встановленими правилами призводить до загострення епідемічної ситуації у країні.

Будьте свідомими! Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена