Головна  →  Новини  →  31 травня 2021

У Cолом’янському районі відбулись святкові заходи до Дня Києва

У Cолом’янському районі відбулись святкові заходи до Дня Києва

У неділю, 30 травня, усі ми, кияни, святкували День славетного, могутнього, прекрасного, нашого самого рідного і чарівного міста КИЄВА.

З нагоди свята у Солом’янському районі спільно з громадською спілкою «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ВІЙСКОВО-ЦИВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БОЙОВЕ БРАТЕРСТВО УКРАЇНИ» відбулись масові гуляння і веселощі з насиченою концертною програмою та розвагами як для дітей, так і для дорослих.

Святкове дійство відбувалось на території парку «Відрадний», де усі охочі могли насолодитися виступами талановитих співачок Алли Мартинюк і Tayna Rits, вокалістів Київської дитячої музичної школи №33 ім.В.Пухальського; військового оркестру в/ч А0139, вокальної студії «Колорит» Національної академії внутрішніх справ, Академічного камерного хору «Хрещатик», оркестру ДСНС, а також енергійним і бадьорим виступом народного ансамблю красунь-барабанщиць НАВС.

Також, відбулось урочисте вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце» дітям, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України.

Справжню високу майстерність з бойового мистецтва «Дракон», вільної боротьби, боксу, тхеквандо, хортингу, кікбоксингу, художньої гімнастики та циркової акробатики показали на татамі юні спортсмени районних клубів «Здоров’я», «Олімпік», «Макстім», «Фаворит», а вихованці Дитячої художньої школа №1 і Дитячої школи мистецтв №1 Солом’янського району демонстрували мистецтво обдарованості, створюючи художні шедеври на очах у перехожих.

Дякуємо усім тим, хто створив справжню феєрію свята і прикрасив його своїм талантом, майстерністю і попри негоду - чудовим настроєм!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена