Головна  →  Новини  →  14 червня 2021

Солом’янська РДА долучилась до святкування Дня батька у парку «Відрадний»

Солом’янська РДА долучилась до святкування Дня батька у парку «Відрадний»

У неділю, 13 червня, з нагоди Дня батька у парку «Відрадний» Солом’янського району відбулось гучне загальноміське родинне свято з розважальною і корисною програмою, організаторами якого виступили Служба у справах дітей та сім’ї КМДА та Міжнародний Центр Батьківства.

Участь у міському заході також взяли Служба у справах дітей та сім’ї Солом’янського району, Центр сім’ї Солом’янського району, Правобережний київський місцевий центр з надання  БВПД, МБФ «Дар Життя», які надавали фахову консультацію спеціалістів, а бібліотеки Солом’янки збагатили свято майстер-класами, на яких батьки разом з дітьми власноруч виготовляли різноманітні поробки.

Особливо популярним став конкурс «Супертато». Діти у захваті спостерігали, як їхні татусі демонстрували свою силу та мужність у змаганні з перетягування автівки на буксирувальному паску, щоб вибороти головні призи для своїх малюків.

Сам святковий захід був надзвичайно насичений корисними лекціями, конкурсами, акціями, іграми, виступами співаків, акробатів і танцюристів, а територія парку була прикрашена квітковими фотолокаціями та стендами з фото щасливих українських родин.

І навіть прохолодний дощ не став на заваді теплій сімейній атмосфері і чудовому настрою усіх присутніх.

Фотогалерея  

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена