Головна  →  Новини  →  20 жовтня 2021

У ЗЗСО №52 Солом’янського району облаштовано спортивні майданчики та освітній простір для учнів

У ЗЗСО №52 Солом’янського району облаштовано спортивні майданчики та освітній простір для учнів

Пам’ятаєте унікальний проєкт громадського бюджету - сучасну STEAM-лабораторію спеціалізованої  школи №52 Солом’янського району,  яка тепер має можливість готувати справжніх STEM-спеціалістів, майбутніх фахівці біо- та нано-технологій (https://www.solor.gov.ua/info/0/17462#gallery)? Тепер, в рамках громадського бюджету і завдяки активній позиції керівництва школи та громади району, навчальний заклад отримав новий освітній простір та спортивні майданчики для учнів.

На сьогоднішній день, в рамках проєкту ГБ-2021 № 531 «Облаштування освітнього простору сш52» на другому поверсі приміщення школи виконано ремонт коридору та санвузлів, облаштовано місця для комфортного спілкування та відпочинку дітей.

Також, в рамках проєкту ГБ-2021 № 594 на території цього ж закладу освіти з’явились два спортивні майданчики з поліуретановим покриттям, де школярі мають можливість  займатись волейболом, баскетболом, тенісом як у шкільний, так і у вільний від уроків час.

Сподіваємось, такі освітні та спортивні простори мотивуватимуть учнів до навчання й стимулюватимуть до активного та здорового способу життя.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена