Головна  →  Новини  →  3 грудня 2021

Ірина Чечотка відвідала територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району

Ірина Чечотка відвідала територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району

Щороку, 3 грудня, Україна разом із міжнародною спільнотою відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. З цієї нагоди до відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з особливими потребами територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району завітали Ірина Чечотка та заступник голови Олена Горпинченко.

«Сьогодні, особливий день дорослих та маленьких людей, які всупереч долі є прикладом безмежних людських можливостей, показують чудові результати колосальної праці над собою. Ми будемо намагатись зробити все можливе, щоб на їхньому шляху було якомога менше перешкод і бар’єрів, а більше підтримки та уваги»-зазначила Ірина Романівна, а також подякувала фахівцям, які присвятили своє життя великій і важливій справі.

Відділення надає відчутну підтримку родинам, які виховують дітей з особливими потребами, зокрема організовує консультацію лікарів, психологів, педагогів, проводить для батьків консультації, бесіди, ознайомлення їх з новими нетрадиційними та новітніми методами лікування.
Станом 01.12.2021р. у відділенні перебуває 46 дітей з особливими потребами, якими опікуються добросердні фахівці та які, окрім соціальних послуг, отримують головне - любов, турботу й підтримку.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена