Головна  →  Новини  →  20 січня 2022

Оголошення щодо формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській РДА

Оголошення щодо формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській РДА

Оголошення щодо формування складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.

Відповідно до Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1295 «Про внесення  змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 07 грудня 2016 року № 999», Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація  оголошує про формування персонального складу координаційної ради  з питань національно-патріотичного виховання.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації  просимо подавати до 02 лютого 2022 року до управління молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: просп. Повітрофлотський, 41, м. Київ, 03020  або на електронну пошту: [email protected].

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена