Головна  →  Новини  →  6 жовтня 2022

Юні Солом’янці зайняли призові місця зі спортивного орієнтування

З 30 вересня по 02 жовтня 2022 року у місті Києві відбувся перший з початку війни чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Майже 600 спортсменів з 24 регіонів України зібрались на це спортивне свято.

У чемпіонаті взяли участь понад 30 вихованців ДЮСШ № 12 м. Києва, які змагаючись з найсильнішими спортсменами країни, змогли показати гідні результати.

На п'єдестал піднялись Кошовий Лев, який посів 1 та 2 місця на різних видах дистанцій по групі Ч-12 та Ірха Анна, яка посіла 3 місце у групі Ж-16. За крок до п'єдесталу, на 4 місці, опинились Поєнко Вадим та Коворотний Ілля, які виступали в групі Ч-16. Також, у чемпіонаті взяли участь тренери-викладачі ДЮСШ 12 м. Києва - Калінкін Олександр, Березовський Василь та Стрижак Артем, який посів два перших місця у групі Ч-35.

Зараз на наших спортсменів та їх тренерів очікує підготовка до участі у чемпіонаті України з трейл орієнтування у кінці жовтня та з орієнтування на лижах у грудні, які теж плануються провести у Києві.