Головна  →  Новини  →  2 грудня 2022

3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ НЕ Є СВЯТОМ, ПРИВОДОМ ДЛЯ СОЛОДКИХ ПОДАРУНКІВ ТА ВІТАЛЬНИХ ЛИСТІВОК.

03.12 - ЦЕ ДЕНЬ, ЩО Є НАГАДУВАННЯМ людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства — людей із інвалідністю.

03.12 - ЦЕ ДЕНЬ, ЩО ПОКЛИКАНИЙ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ до потреб цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

03.12 - ЦЕ ДЕНЬ, ЩО АКЦЕНТУЄ УВАГУ СУСПІЛЬСТВА НА ПЕРЕВАГАХ, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

У кожної людини, як і в людини з інвалідністю, є свої особливі потреби і обмежені можливості. В кожної людини є потреба в тому, щоби дбали про неї і в тому, щоби вона дбала про когось. Інвалідність не являється перешкодою, у доступно організованому середовищі.

ДІТИ І МОЛОДЬ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ЩО ВІДВІДУЮТЬ Центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Солом’янського району міста Києва НЕ ЛИШЕ В ЦЕЙ ДЕНЬ, А ЩОДНЯ ВЧАТЬСЯ СОЦІАЛЬНІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, РОЗВИВАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ КОМПЕТЕНЦІЇ ТА РОБЛЯТЬ СВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ. Кожен на своєму місці робить те, що може.

Другий місяць поспіль люди з інвалідністю, що відвідують Центр, об'єднують свої вміння, щоб виготовляти окопні свічки, оберегові ляльки-мотанки, енергетичні батончики, а діти готують малюнки, пишуть захисникам побажання вдячності та вірять у перемогу. Сьогоднішній день не є вийнятком.

За плечами кожного і кожної - довгий реабілітаційний шлях, що передбачає системну роботу фахівців не лише з дитиною чи дорослою людиною з інвалідністю. Мультидисциплінарна команда Центру працює з сім'єю, що виховує особу з інвалідністю, надаючи комплексні реабілітаційні (абілітаційні) послуги психологічної, соціальної, психолого-педагогічної реабілітації.

МІСІЯ нашої соціальної роботи з сім'ями, в яких один або декілька членів родини з інвалідністю - ПІДГОТОВКА ДО САМОСТІЙНОГО ЖИТТЯ ДІТЕЙ І МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ, НОРМАЛІЗАЦІЯ І ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СІМЕЙ. З початку року до Центру звернулося 52 СІМ’Ї. Ми ДЯКУЄМО ЇМ за довіру фахівцям, за якісну взаємодію в процесі здійснення реабілітації, за титанічну щоденну працю кожного учасника реабілітаційного процесу, складного шляху до спільної мети - НЕЗАЛЕЖНОГО ЖИТТЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

МИ - ОДНА КОМАНДА!

МИ ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ВЖЕ ПІДТРИМАВ НАС МАТЕРІАЛАМИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК.

ПРОСИМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ПРОДОВЖУВАТИ НАДСИЛАТИ НАМ МАТЕРІАЛИ.

НАША АДРЕСА: М.КИЇВ, СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН, АВГУСТИНА ВОЛОШИНА, 2.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена