Головна  →  Новини  →  6 грудня 2022

«Протидія цькуванню» круглий стіл

«Протидія цькуванню» круглий стіл

Булінг – термін, що позначає різновид насильства, яке відбувається переважно в організованих колективах з певною особистою метою. На жаль, наразі булінг є доволі поширеним явищем, особливо серед школярів.

В бібліотеці для дітей імені Є. Гуцало відбувся круглий стіл «Булінг. Протидія цькуванню», на якому були присутні учні 9-го класу 52 школи, представник ювенальної поліції, психолог школи та вчителі. На засіданні розглядалися такі питання: поняття булінгу, його види та ознаки. Крім того учні вчилися розв’язувати конфліктні ситуації без застосування психологічного та фізичного насилля. Для цього було інсценовано ситуації, які найчастіше можуть виникнути та в ігровій манері намагалися показати як правильно на них реагувати. Також бібліотекарі познайомили гостей з книжками, які є в бібліотеці та стануть у нагоді дітям і батькам для розуміння важливості цієї теми та знання шляхів подолання булінгу.

Підсумком заходу стало розуміння, що найголовніше - це не замовчувати дитячі проблеми в школі, а батькам – навчитися відверто спілкуватися з дітьми, підтримувати їх і всіляко допомагати у різних життєвих ситуаціях.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена