Головна  →  Новини  →  2 жовтня 2014

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек

У рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації пройшли святкові урочистості. У заході взяли участь народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро, начальник управління  культури, туризму та охорони культурної спадщини Олена Максимова, працівники бібліотечної системи району.

З професійним святом бібліотекарів району привітав народний депутат України Дмитро Андрієвський.  З вітальним словом до присутніх також звернувся очільник району Максим Шкуро, який наголосив на тому, що «сучасні українські бібліотеки виконують широкий спектр функцій щодо збереження і  передачі читацькій аудиторії знань, культури і пам’яті багатьох поколінь. Бібліотеки - перші помічники для соціальних і вікових груп населення, особливо молоді та підростаючого покоління».

Для бібліотечних працівників, які працюють у нашому районі, було проведено святковий концерт, а найсумлінніших нагороджено дипломами: Тамару Євенко, Ольгу Кузнецову, Наталію Профатило, Ольгу Усачову, Іванну Щербину, Тетяну Юречко та Оксану Палій. Свої музичні привітання запрошеним подарували юні читачі - вихованці дитячої музичної школи № 33.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена