Головна  →  Новини  →  3 жовтня 2014

Відбулися урочистості з нагоди 48-ої річниці заснування спеціалізованої військової частини внутрішніх військ 3030

Відбулися урочистості з нагоди 48-ої річниці заснування спеціалізованої військової частини внутрішніх військ 3030

Нещодавно у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди 48-ої річниці заснування спеціалізованої військової частини внутрішніх військ 3030, яка дислокується на території Солом’янського району. Створена для боротьби зі злочинністю столична частина з охорони громадського порядку пройшла певний історичний шлях досягнень, виховала не одне покоління справжніх захисників Вітчизни, а завдяки спеціальному батальйону Почесної варти стала візитною карткою всієї Національної гвардії України. Сьогодні військовослужбовці частини гідно несуть службу в місцях проведення антитерористичної операції на сході країни.

Привітати військослужбовців бригади завітали народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро, представники Північного оперативно-територіального управління Національної гвардії України, Головного Управління МВС України, представники районних відділів та спеціальних полків МВС в місті Києві, командири частин Київського гарнізону Національної гвардії, Української православної Церкви, ветерани військ.

«Головне – це встановлення миру в нашій країні», акцентував увагу політик Дмитро Андрієвський, щиро вітаючи військовослужбовців та дякуючи їм за збереження громадського спокою і порядку на вулицях, проспектах, площах не лише нашого району, а й всієї столиці.

Голова району Максим Шкуро також подякував службовому складу військової частини в особі її командира, полковника Володимира Шелефоста, за багаторічну співпрацю та побажав успіхів у службі на благо Вітчизни.

По завершенню офіційної частини заходу народний художній колектив ансамблю класичного танцю «Дивертисмент» Палацу дитячої та юнацької творчості та артисти Державного академічного ансамблю пісні і танцю МВС України всім присутнім презентували чудову концертну програму.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена