Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2014

Відбулась нарада у голови Солом’янської райдержадміністрації за участю депутатів Київради з актуальних питань життєдіяльності району

Відбулась нарада у голови Солом’янської райдержадміністрації за участю депутатів Київради з актуальних питань життєдіяльності району

Нещодавно у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації голова району Максим Шкуро провів нараду за участю першого заступника голови Солом’янської райдержадміністрації Андрія Лапаня, керівника апарату Петра Макаренка, керівників  структурних підрозділів адміністрації та комунальних підприємств району з актуальних питань життєдіяльності району.

Активну участь у заході взяли депутати Київської міської ради Максим Конобас, Микола Негрич, Андрій Андреєв та Олег Костюшко.

У ході проведення наради перший заступник голови Солом’янської райдержадміністраціїАндрій Лапань довів до присутніх інформацію щодо виконання видатків по головному розпоряднику бюджету м. Києва - Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 9 місяців 2014 року та пропозиції на 2015 рік, зауваживши, що протягом 9 місяців 2014 року динаміка надходжень доходів до загального фонду бюджету міста Києва не відповідала затвердженим розрахунковим показникам. 

Також було розглянуто звіт щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2014 рік та пропозиції до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2015 рік по Солом’янському району.

У ході проведення наради по кожному питанню порядку денного голова Солом’янського району Максим Шкуро визначив пріоритетні завдання та надав  відповідні  доручення структурним підрозділам райдержадміністрації з урахуванням ініціатив депутатів Київради від Солом’янського району м. Києва щодо подальшого бюджетного фінансування за пріоритетними напрямками.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена