14 вересня відбулася зустріч представників новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА та студентської молоді з вихованцями спеціальної школи-інтернату № 17


У Солом’янському районі постійно проводяться різноманітні благодійні заходи для підтримки дітей. Уже доброю традицією стала співпраця Громадської ради при Солом’янській РДА із спеціальною школою-інтернатом № 17 для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, що знаходиться на вулиці Ушинського, 15.
Так, 14 вересня за ініціативи та підтримки новоствореної Громадської ради при Солом’янській РДА, відбулася зустріч з вихованцями закладу.
У заході брали участь представники Громадської ради при Солом’янській РДА: В. Грінченко, Д. Іонов, В. Белько, О. Майорова, Л. Логоша та студентська молодь Державного університету телекомунікацій.
Гості привітали дітей з новим навчальним роком заздалегідь підготовленими подарунками, смаколиками, іграшками та речами.
Керівник школи-інтернату № 17 Лариса Остапенко висловила вдячність всім, хто долучився до цієї благочинної справи і запросила оглянути навчальні класи та ознайомитись із побутом вихованців.