Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2013

Оновлена Волгоградська відкрилася для мешканців

Оновлена Волгоградська відкрилася для мешканців

26 жовтня у Солом’янському районі відкрилася оновлена вулиця Волгоградська. Разом з мешканцями навколишніх будинків відзначити цю подію завітав і голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації Максим Луцький. Жителі району скористалися нагодою, щоб поставити очільнику району питання, обговорити проблеми та шляхи їх вирішення.

О 10 годині ранку на перетині  вулиць Волгоградської та Докучаївської вже було не протиснутися. Нову відремонтовану дорогу прикрашала арка з червоно-золотих кульок. На фоні співу дитячих та дорослих колективів української народної пісні розгорнувся осінній ярмарок.

«Завжди приємно бачити результати своєї роботи. Сьогодні, дивлячись на цю чудову рівну дорогу, нові відбійники, я не впізнаю цієї вулиці, сподіваюся, вона надовго лишиться такою ж гарною», - сказав Максим Луцький.

Тільки-но він закінчив говорити, жителі обступили  його щільним кільцем. Вони по черзі зверталися до свого районного голови: хтось скаржився, хтось просив автограф, але більшість – дякували.

«Дуже дякуємо вам, Максиме Георгійовичу, за те, що ви робите в нашому районі: за нові дитячі майданчики, за ремонт вулиць, будинків, за те, що прислухаєтесь до нас», - подякувала голові одна з мешканок вулиці Волгоградської Тетяна Іванівна.

У відповідь очільник району пожартував: мовляв, не може чинити інакше. Бо якщо йому випала можливість долучитися до розвитку району, в якому він живе, то гріх нею не скористатися.

Після спілкування з мешканцями Максим Луцький попрямував на ярмарок. Захід видався по-справжньому осіннім: продавали мариновані овочі, картоплю та яблука, смачне українське сало. Скориставшись можливістю, Максим Георгійович також купив їжі додому: мариновані огірки, пару кілограмів картоплі та свіжого м’яса.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена