Головна  →  Новини  →  21 листопада 2014

20 листопада у приміщенні Солом’янської РДА відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви Надій»

20 листопада у приміщенні Солом’янської РДА відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви Надій»

Під такою назвою у приміщенні Солом’янської райдержадміністрації 20 листопада відбувся гала-концерт фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви Надій». Тринадцять років поспіль конкурс збирає юних талантів, їхніх батьків, наставників і волонтерів.

Заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський привітав присутніх, закцентував увагу на значимості таких заходів і зазначив, що «дитячі  творчі роботи й таланти дарують посмішки та надію мир і майбутнє» і побажав всім здобутків, наснаги на нові перемоги.

Завдяки цьому фестивалю дівчата і хлопці з особливими потребами вірять у себе і знаходять сили для нових досягнень.

Фестиваль сприяє соціальній адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями засобами мистецтва, дозволяє розвивати здібності. А спілкування з ровесниками додає відчуття  впевненості та творчого розвитку.

На святі панувала доброзичлива та творча атмосфера. Глядачі не шкодували оплесків і підтримували виконавців. Кожен дитячий виступ супроводжувався бурхливими оваціями та щирим захопленням дітей та дорослих.

За результатами творчого змагання були визначені переможці у восьми номінаціях: «Виконавче мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво» («Фото» та «Експериментальне відео»), «Вокально-хоровий жанр», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Естрадно-інструментальний жанр», «Образотворче мистецтво», «Нерукотворне мистецтво», «Хореографічний жанр».

П’ятикласник спеціалізованої школи «Надія» Ростислав Громов змагався у номінації «Виконавче мистецтво». Школяр декламував вірш Тараса Шевченка. «Хоча беру участь у конкурсі перший раз, сподівався і вірив у перемогу. Тому дуже щасливий, що не лише взяв участь у фестивалі, але й побачив творчі досягнення інших конкурсантів», — поділився враженнями від участі Ростислав Громов.

Організаторами фестивалю виступили Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Солом’янського районний у м. Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  Територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району, школи-інтернат № 2, 17, спеціалізована школа  «Надія».

Фестиваль продемонстрував, що у творчості обмежень не існує, головне — бажання, талант і віра. Учасники фестивалю нагороджені пам’ятними статуетками, дипломами та подарунками. А переможці презентуватимуть район на XXIII Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді «Повір у себе».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена