Головна  →  Новини  →  2 лютого 2015

В бібліотеці імені М.Реріха відбулася зустріч «Гайдамак» з учнівською молоддю

В бібліотеці імені М.Реріха відбулася зустріч «Гайдамак» з учнівською молоддю

Серед нас є люди, які мають особливий дар – дар музикою, піснею, словом проникати в серця тисяч і мільйонів людей, стимулювати їх до самоідентифікації, дарувати відчуття гордості за свою історію, народ і країну. Такими є «Гайдамаки», і таким є лідер гурту Олександр Ярмола.

29 січня, в день, коли країна вшановувала пам'ять Героїв Крут, в бібліотеці імені М.Реріха відбулася зустріч «Гайдамак» з учнівською молоддю. Країна змінюється, наша молодь потребує нових міфів, красивих легенд, потребує схожості на героїв і самих героїв.  Роль людей культури, публічних медійних осіб тут є величезною. Адже саме вони формують той пласт, ту культурну платформу, спираючись на яку, суспільство може побудувати дуже сильну державу.

Зараз, у важкі часи, «Гайдамаки» зі своїм народом, вони там, де гаряче, - з перших днів на Майдані, дні з перших на Сході, тур по Україні, - і всюди їх музика, їх пісня, всюди те, що дає сили й натхнення до боротьби, додає мужності й сміливості, вселяє надію й віру в перемогу…

На зустрічі лідер Гурту Олександр Ярмола, гітарист Андрій Слєпцов та автор нової «гайдамацької» пісні «Укроп» Олександр Ткачук, проводячи паралелі часу подій під Крутами і сьогоднішнього дня, говорили, що ми не лише можемо щось змінювати, а ми ті, хто насправді змінює! І що дуже важливо нам зараз перепрограмовувати українське суспільство з комплексу меншовартості на впевненість, що ми сильні й самодостатні, і наша доля – у наших руках!

А на завершення були пісні, такі, від яких «мурашки по шкірі», такі, у яких закодовано справжній козацький дух, такі, що не дадуть нам змарнувати шанс, який дає нам сьогодні Історія!

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена