Головна  →  Новини  →  1 листопада 2013

Максим Луцький привітав ветеранів напередодні річниці визволення Києва

Максим Луцький привітав ветеранів напередодні річниці визволення Києва

З нагоди 70 річниці звільнення Києва від фашистських загарбників, у рамках виконання завдань Президента України щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветерани Солом’янського району отримали матеріальну допомогу.

31 жовтня в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування населення Солом’янського району учасники оборони та визволення Києва зустрілись з очільником Солом’янки Максимом Луцьким. Голова району привітав присутніх із святом, 70 річницею визволення столиці, та подякував ветеранам за їх подвиг.

«Завдяки вашій звитязі та рішучості, вірності власній державі й готовності пожертвувати собою ми живемо у вільній країні. Завдяки вам наші діти не знають війни. Ви навіки вписали свої імена в підручники історії і назавжди залишатиметесь героями, на яких рівнятиметься не одне покоління українців. Дякуємо за ваш вклад, за нашу свободу, ви подарували нам можливість жити та розбудовувати свою вільну та мирну державу», - подякував ветеранам Максим Луцький.

Після вітального слова, очільник району вручив захисникам Києва подарунок з нагоди свята – грошову допомогу. Після вручення, слово взяв голова Солом’янської районної організації ветеранів Борис Парафейніков . Він подякував Президентові України, голові Київської міської державної адміністрації, за увагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни та особисто подякував Максиму Луцькому за участь у їх житі та вирішенні проблем.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена