Головна  →  Новини  →  9 лютого 2015

У військовій частині відбувся концерт «Сини України» для підтримки бійців

У військовій частині відбувся концерт «Сини України» для підтримки бійців

За ініціативи народного артиста України Фемія Мустафаєва та Героя України, поета-пісняра Володимира Матвієнка відбувся концерт «Сини України»  на підтримку бійців, які служать у 101-й Окремій бригаді охорони Генерального Штабу Збройних Сил України. Співорганізатором заходу виступила Спілка жіночих організацій Солом’янського району, яку очолює Ніна Новікова.

У концерті взяли участь народні артисти України Фемій Мустафаєв та Володимир Оберенко. До речі, це не перша ініціатива  відомого солом᾿янця Фемія Мустафаєва. Чимало заходів для збору коштів і благодійних концертів було проведено в Солом’янському районі, разом з іншими виконавцями побували в зоні антитерористичної  операції.

Українські народні пісні, композиції на слова Володимира Матвієнка, авторські пісні виконали лауреати Всеукраїнських конкурсів Анжела Ярмолюк, а також студенти Київського університету ім. Б. Грінченка Катерина Прус і Антон ЮхименкоВолодимир Матвієнкопрочитав свої нові патріотичні вірші, присвячені захисникам Вітчизни. На завершення концерту, солдати разом з артистами заспівали гімн України.

«Концерт такого рівня у військовій частині відбувся вперше. Але проведення подібних заходів є дуже важливим для психологічного настрою бійців і патріотичного виховання молоді, ‒ розповідає тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира 101 бригади охорони по роботі з особовим складом, майор Андрій Митченко. За його словами, багато військовослужбовців наразі виконують складні завдання в районі Дебальцеве, інші охороняють об’єкти в Києві, а такі концерти та увага налаштовують на оптимізм.

Своїми враженнями від заходу поділився військовослужбовець з Тернополя Сергій Откидач, який служить у частині 17 місяців. На його думку, такі свята піднімають бойовий і моральний настрій для проходження служби. Солдат подякував організаторам за свято та подаровані емоції.

Після концерту Володимир Матвієнко презентував військовослужбовцям свої книги, а ті в свою чергу подякували за чудовий концерт і подарували прапор 101-ї окремої бригади та подяки від командування.

Світлини надані hetman.tv 

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена