Головна  →  Новини  →  21 березня 2015

У Солом’янській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

У Солом’янській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

Під керівництвом голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро відбулася апаратна нарада. Ключовими темами  порядку денного стали питання проведення весняного двомісячника з благоустрою в районі, перспективи виконання Програми соціального та економічного розвитку міста Києва на 2015 рік, соціального захисту й пенсійного забезпечення тощо.

Керівник району Максим Шкуро поінформував присутніх про ключові завдання, які має реалізувати районна влада найближчим часом. Зокрема, прибирання вулиць і територій після зими, проведення двомісячника благоустрою району тощо.

«16 березня розпочався весняний двомісячник з благоустрою, який триватиме до 8 травня. Але питання благоустрою не можна обмежувати цими датами та виключно суботниками, адже має бути постійна системна та стратегічна робота в цьому питанні», − резюмував голова райдержадміністрації.

Про план заходів з проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Солом’янського району розповів  начальник управління відділу контролю за благоустроєм Павло Бабій.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської райдержадміністрації Любов Хоменко поінформувала про роботу з громадянами, які переміщуються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів проведення антитерористичної операції.  7898 осіб (6086 сімей) переїхало на проживання до Солом’янського району.

 Начальник Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва Тамара Папіленкова поінформувала, що в районі пенсії отримують 74 тис. 263. Понад 3, 5 тисяч пенсіонерів з Луганської та Донецької областей, 67 пенсіонерів з Криму.

Під час апаратної наради голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро нагородив Подякою двадцять працівників за сумлінну працю, досягнення високої майстерності професійній діяльності та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

За підсумками наради надані протокольні доручення з кожного питання  порядку денного.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена