Головна  →  Новини  →  8 листопада 2013

8 листопада – свято великомученика Димитрія Солунського

8 листопада – свято великомученика Димитрія Солунського

Щороку 8-го листопада мешканці мікрорайону Жуляни відзначають  храмове свято.

Сьогодні у храмі великомученика Димитрія Солунського Блаженнійший Владика Миколай, настоятель цього храму, у співслужінні з благочинним Солом’янського району протоієреєм Ярославом Шовкеником, духовенством району та міста провів Божественну літургію.

Участь у богослужінні також взяли голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Луцький, начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Оксана Лавріненко, керівник  ОСНу  «Комітет мікрорайону «Жуляни» Сергій Ісаєв  та багато прихожан-вірян.

Під час літургії Блаженнійший Владика Миколай розповів присутнім про життєвий подвиг та муки св.великомученика Димитрія Солунського та з найкращими побажаннями  привітав усіх присутніх зі святом. Духовенство і прихожани обійшли хресною ходою навколо храму - найдавнішої дерев'яної церкви, яка збереглась на території міста  Києва.

Владика Миколай після богослужіння подякував очільнику міста Олександру Попову та голові Солом’янської райдержадміністрації Максиму Луцькому за підтримку у вирішенні питань реконструкції церкви і потужному розвитку інфраструктури мікрорайону Жуляни.

Дитячий колектив недільної школи храму присутнім представив невеличкий сюжет вистави про життя Димитрія Солунського, після чого духовенство храму пригощало прихожан гостинцями.

За інформацією відділу з питань

внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена