Головна  →  Новини  →  8 травня 2015

Урочистості в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського

Урочистості в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського

Сьогодні, 8 травня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Почесними гостями свята стали ветерани Солом’янського району Києва. Відкрили урочистості Герой Радянського Союзу, легендарний льотчик-винищувач, генерал-майор авіації Іван Селіфонов та голова Ради ветеранів району, генерал-майор Борис Парафейников.

Привітали військових і ветеранів із знаковим днем народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро, ректор Національного університету оборони, генерал-лейтенант Василь Телелим.

«Сьогодні той день, коли ветерани-переможці, колишні воїни зустрічаються та спілкуються із сьогоднішніми воїнами, учасниками АТО, військового конфлікту, в якому Україна обов’язково переможе. Це дуже символічно. Ми пишаємося тим, що в Солом’янському районі маємо таких мужніх ветеранів і потужний навчальний заклад, який виховує нове покоління військовослужбовців», - сказав керівник району Максим Шкуро, вітаючи присутніх.

Особовий склад університету традиційно пройшов урочистим маршем. У виконанні оркестру та солістів університету пролунали  пісні і мелодії воєнних років.

Підчас заходу відбулася церемонія покладання квітів від керівництва та ветеранів Солом’янського району, Національного університету оборони України до пам’ятника-погруддя Двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Черняховського, меморіальних стел 52-ом Героям Радянського Союзу та до пам’ятної стели «Захиснику Вітчизни», стел Героям України і загиблим військовослужбовцям під час виконання бойових завдань в зоні АТО. 

Завершився урочистий захід частуванням гостей «солдатською кашею».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена