Головна  →  Новини  →  18 травня 2015

Солом'янці можуть ознайомитися із переліком перших будинків, де встановлюватимуться лічильники тепла

Солом'янці можуть ознайомитися із переліком перших будинків, де встановлюватимуться лічильники тепла

Кияни вже зараз можуть ознайомитися із переліком будинків, які будуть оснащені приладами обліку теплової енергії, придбані за кошти міського бюджету. Перелік розміщений на офіційному інтернет-порталі КМДА у рубриці «Енергозбереження у Києві».

Зазначений список постійно збільшуватиметься. До нього додаватимуться адреси, де вузли обліку встановлюватимуться за рахунок інвестиційної програми ПАТ «Київенерго» – це ще дві тисячі одиниць.

«Міська влада розпочала програму тотального обліку в житлових будинках, які обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними організаціями.

Це допоможе зменшити розмір нарахувань мешканцям за опалення на рівні 30%. Якщо у 2014 році менше третини житла столиці було оснащено вузлами обліку, то до кінця поточного міська влада планує встановити їх у більш як 80% будинків», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він заявив, що сьогодні вже затверджено інвестиційну програму ПАТ «Київенерго», яка зобов’язує компанію встановити киянам дві тисячі будинкових лічильників тепла. Крім того, наразі триває пошук інвестиційних коштів для того, аби встановити ще тисячу лічильників. Тим самим збільшивши загальну кількість до 4 тисяч одиниць.

Детальніше ознайомитися із переліком будинків, який затверджений розпорядженням КМДА «Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28 листопада 2014 року № 1395», «Про передачу функцій замовника робіт із оснащення інженерних вводів житлових будинків теплолічильниками разом із програмно-апаратною частиною диспетчеризації» можна за посиланням: https://kievcity.gov.ua/news/22534.html.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена