Головна  →  Новини  →  26 травня 2015

Весняний турнір «Чарівна квіточка» з художньої гімнастики зібрав юних спортсменок

Весняний турнір «Чарівна квіточка» з художньої гімнастики зібрав юних спортсменок

23 травня в спеціалізованій школі № 115 ім. І. Огієнка відбувся Весняний турнір з художньої гімнастики  «Чарівна квіточка». Учасницями змагань стали найменші вихованки груп початкової підготовки (діти 5-8 років). Під час змагань свою майстерність продемонстрували  кращі гімнастки ДЮСШ № 5. У турнірі взяли участь 40  маленьких гімнасток, які менше року займаються цим граціозним і водночас складним видом спорту та 14 більш досвідчених. Загалом у секції займається 120 дівчат.

Серед вихованців школи чимало відомих спортсменок. Серед них - провідна гімнастка школи, фіналістка Олімпійських ігор, призер чемпіонату світу, срібний призер Всесвітньої універсіади, член Національної збірної України  Валерія Гудим, чемпіонка міста Києва, чемпіонка Кубку України в групових вправах Вікторія  Фотієва та багато інших.

Відкривали змагання вже відомі в Україні вихованки ДЮСШ № 5 – переможниці та призерки всеукраїнських та міжнародних змагань з художньої гімнастики: Катаріна Бобан, Катерина Липова, Єлизавета Лопатіна. Впродовж спортивного свята в показових виступах також брали участь знані спортсменки: Ангеліна Шворак, Олександра Модна, Юлія Думенко, Діана  Шворак, Надія Бабельська, Анастасія Дячук. Маленькі ж учасниці із захопленням спостерігали за нами та набували досвіду.

«Солом’янська адміністрація буде робити все можливе для допомоги та розвитку таких добрих, потрібних видів спорту в нашому районі. Будемо розповсюджувати цей гарний досвід на всі інші школи для того, щоб дітки мали змогу займатися цим прекрасним видом спорту», - зазначив перший заступник голови Володимир Бялковський, відкриваючи змагання.

Також учасників турніру привітали директор ДЮСШ № 5 Наталя Ярова, старший тренер відділення гімнастики художньої ДЮСШ № 5 Наталя Островська, директор спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка Тетяна Кисіль.

ДЮСШ № 5 має одну з найкращих постійних тренувальних баз у місті Києві, де є всі умови для тренувань і проведення змагань. Діти займаються в двох залах на трьох гімнастичних площадках з килимовою поверхнею 14 на 14 м.

Учасники змагань були нагороджені медалями, дипломами та подарунками. Захід було проведено на високому організаційному рівні. Він став справжнім святом для учасників, їхніх батьків й гостей. І ще раз продемонстрував, що заняття художньою гімнастикою позитивно впливає на здоров’я дитини, розвиває пластичність, силу, виробляє залізний характер, виховує в дитини смак до прекрасного.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена