Головна  →  Новини  →  29 травня 2015

Віталій Кличко відвідав школу № 69 Солом’янського району з нагоди свята останнього дзвоника

Віталій Кличко відвідав школу № 69 Солом’янського району з нагоди свята останнього дзвоника

Мер Києва привітав випускників із закінченням школи і відзначив, що вони пройшли перший етап на своєму життєвому шляху і тепер перед ними відкривається багато доріг та можливостей, тому важливо робити правильний вибір, вірити в себе і впевнено йти до своєї мети. Віталій Кличко вручив дипломи кращим учням школи № 69 – переможцям 
всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

«Життя – це змагання, як і спорт, де ти можеш довести, що ти кращий. І я вручаю дипломи тим, хто довів, що вони кращі», – сказав Віталій Кличко.

Віталій Кличко повідомив, що столична влада виділила 700 тис. грн. на спорудження нового спортивного майданчика в загальноосвітній середній школі №69 у Солом’янському районі столиці.

«Вчора на сесії Київради ми виділили кошти на спорудження нового спортивного майданчика у вашій школі. Цей спортивний комплекс буде облаштований сучасними тренажерами для занять фізкультурою та спортом. І вже після канікул у вересні всі ви зможете тут грати у футбол, баскетбол, займатися на тренажерах. Адже діти повинні бути здоровими та розвиненими і, звісно, добре вчитися. Це – ваше головне завдання», — зазначив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання, який улюблений предмет був у нього в школі, Кличко відзначив, що це була географія.

«У нас був суворий викладач, і отримати п'ятірку було майже неможливо. А в мене були всі п'ятірки. Мій класний керівник дивиться і каже: «Кличко, ти мандрівником будеш, подорожуватимеш по всьому світу. І знаєте, справдилося. Я побував майже у всіх країнах світу», – сказав Віталій Кличко.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

United24

Корупція має бути помічена