Головна  →  Новини  →  29 травня 2015

Віталій Кличко відвідав школу № 69 Солом’янського району з нагоди свята останнього дзвоника

Віталій Кличко відвідав школу № 69 Солом’янського району з нагоди свята останнього дзвоника

Мер Києва привітав випускників із закінченням школи і відзначив, що вони пройшли перший етап на своєму життєвому шляху і тепер перед ними відкривається багато доріг та можливостей, тому важливо робити правильний вибір, вірити в себе і впевнено йти до своєї мети. Віталій Кличко вручив дипломи кращим учням школи № 69 – переможцям 
всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

«Життя – це змагання, як і спорт, де ти можеш довести, що ти кращий. І я вручаю дипломи тим, хто довів, що вони кращі», – сказав Віталій Кличко.

Віталій Кличко повідомив, що столична влада виділила 700 тис. грн. на спорудження нового спортивного майданчика в загальноосвітній середній школі №69 у Солом’янському районі столиці.

«Вчора на сесії Київради ми виділили кошти на спорудження нового спортивного майданчика у вашій школі. Цей спортивний комплекс буде облаштований сучасними тренажерами для занять фізкультурою та спортом. І вже після канікул у вересні всі ви зможете тут грати у футбол, баскетбол, займатися на тренажерах. Адже діти повинні бути здоровими та розвиненими і, звісно, добре вчитися. Це – ваше головне завдання», — зазначив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання, який улюблений предмет був у нього в школі, Кличко відзначив, що це була географія.

«У нас був суворий викладач, і отримати п'ятірку було майже неможливо. А в мене були всі п'ятірки. Мій класний керівник дивиться і каже: «Кличко, ти мандрівником будеш, подорожуватимеш по всьому світу. І знаєте, справдилося. Я побував майже у всіх країнах світу», – сказав Віталій Кличко.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена