Головна  →  Новини  →  20 листопада 2013

У Солом’янському районі нагородили команду переможців з міні-футболу серед студентів ВНЗ

У Солом’янському районі нагородили команду переможців з міні-футболу серед студентів ВНЗ

Кубок голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з міні-футболу отримала команда Національного технічного університету України «КПІ».

В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, 19 листопада в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ "КПІ" пройшов фінал кубку голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з міні-футболу. В змаганнях за кубок голови взяли участь команди Національного авіаційного університет, Національного технічного університету України «КПІ», Національної академії внутрішніх справ, Київського національного університету будівництва і архітектури, Державного економіко-технологічного університету транспорту та Державного університету телекомунікацій.

За результатами змагань третє місце посіла команда Національного авіаційного університету, друге місце посіла команда Національної академії внутрішніх справ, а перше місце та Кубок голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з міні-футболу отримали господарі поля команда Національного технічного університету України «КПІ».

На урочисту церемонію нагородження переможців кубку голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з міні-футболу Максима Луцького завітав заступник голови Київської міської державної адміністрації, а також віце-президент Національного олімпійського комітету України Віктор Корж.

Після завершення церемонії нагородження всі студенти які прийняли участь у змаганнях продовжили святкування в розважальному центрі «Індіго».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена