Головна  →  Новини  →  1 вересня 2015

Солом’янський район став лідером серед інших районів у підготовці до нового навчального року

Солом’янський район став лідером серед інших районів у підготовці до нового навчального року

Солом’янський район став лідером серед інших районів столиці у підготовці до нового навчального року. «За літо закупили комп’ютерну техніку та нові парти, замінили вікна, відремонтували дахи тощо. Крім того, замінили половину харчоблоків у школах. Ми дійсно зробили те, чого не робилося десятки років. Головний результат – умови для навчання дітей стають комфортнішими. На цьому не зупиняємося. З вересня встановлюємо у всіх школах питні фонтанчики, а в дитячих садках – системи для очистки води», ‒ розповів керівник Солом’янського району Максим Шкуро.

Готовність закладів освіти Києва до нового навчального року обговорили заступник голови КМДА Ганна Старостенко під час наради з головами районних державних адміністрацій. Захід відбувся в приміщенні відбудованої школи № 128, що має відчинити свої двері для майже тисячі школярів уже 1 вересня.

«Заклади освіти міста Києва більш ніж на 90% готові до початку нового 2015-2016 навчального року, і навчально-виховний процес у всіх школах міста розпочнеться своєчасно. Міський голова Віталій Кличко особисто контролював, як тривала кампанія з підготовки до нового навчального року. Буквально два тижні тому він провів таку ж нараду та дав низку доручень районам стосовно підготовки до навчального року. Приємно звернути увагу на те, що суттєві зміни відбулися в усіх районах столиці, як в освоєнні коштів, так і у виконанні робіт», – зазначила Ганна Старостенко.

Зокрема, за її словами, значно покращили результати Солом’янський, Шевченківський, Голосіївський, Подільський, Оболонський і Печерський райони.

Водночас, Ганна Старостенко зауважила, що місту є над чим працювати: «Триватиме підготовка до опалювального сезону, перевірятимуться лічильники, системи опалення та індивідуальні теплові пункти. Тому деякі роботи в навчальних закладах можуть здійснюватися, але вони не заважатимуть навчальному процесу».

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена