Головна  →  Новини  →  29 вересня 2015

Максим Шкуро привітав Музей авіації з 12-річчям

Максим Шкуро привітав Музей авіації з 12-річчям

25-27 вересня Державний музей авіації, що знаходиться у Солом’янському районі, відзначив 12-річчя.

Привітав колектив музею та гостей зі святом голова Солом’янської адміністрації Максим Шкуро: «Державний музей авіації  ‒ це  одна з найкращих візитних карток  Солом’янського району та Києва. Бажаю, щоб музей розвивався і з кожним роком  колекція поповнювалася цікавими та ексклюзивними експонатами».

Гості заходів мали змогу оглянути відновлені у цьому році  літаки Іл-76, Ан-30, Іл-18, наземну аеродромну техніку, легендарний літак Ан-2 (з показовим запуском його двигуна). Вперше було відкрито доступ до пасажирських салонів і кабін президентського Ту-134А-3, транспортного Іл-76, стратегічного бомбардувальника Ту-22М3, найбільшого у світі протичовнового літака Ту-142М3.

Державний музей авіації України є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історико-технічним музеєм країни. Він був створений у 2003 році.

За рейтингом  телеканалу CNN входить до десятки найкращих авіаційних музеїв світу. Щорічно музей авіації зустрічає  понад 70 тисяч відвідувачів. Його унікальна колекція сьогодні налічує 90 літаків і вертольотів.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Адміністративні послуги

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Громадський бюджет

Допомога громадянам зі східних областей та АР Крим

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена