Головна  →  Новини  →  30 листопада 2013

Дитсадок № 191 відсвяткував своє 50-річчя разом з Максимом Луцьким

Дитсадок № 191 відсвяткував своє 50-річчя разом з Максимом Луцьким

У ДНЗ № 191 святкували одразу два свята: 50-річчя садочку та 30-у річницю роботи в ньому його директора Тетяни Олександрівни Діденко. Поздоровити заклад з двома ювілеями приїхав голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Луцький.

Святкування відбулося 28 листопада. Саме цього дня, 50 років тому, був відкритий цей заклад для дітей з вадами зору. Разом з очільником району до дитсадка приїхала й начальник Солом’янського районного управління освіти Галина Робертівна Лазарєва.

Поважні гості поздоровили дітей та персонал закладу з подвійним святом. Директору садка - Тетяні Діденко - Максим Георгійович вручив подяку, та побажав наснаги у її непростій, але дуже важливій і відповідальній роботі.

«Хороші керівники - це рідкість. Ви вже протягом 30-ти років оберігаєте цей заклад, піклуєтесь про дітей, які в ньому навчаються. Я щиро вдячний Вам, за вашу працю. Вдячний, бо на власні очі зміг переконатися, яку теплу та дружню атмосферу вам вдалося тут створити», - сказав Максим Луцький.

Окрім урочистостей, голова району також поспілкувався з дітьми і персоналом садка, а пані Тетяна особисто провела для гостей екскурсію по дитячому навчальному закладу.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена