Головна  →  Новини  →  24 листопада 2015

Відбулися змагання з настільного тенісу серед команд вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, що функціонують на території Солом’янського району

Відбулися змагання з настільного тенісу серед команд вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, що функціонують на території Солом’янського району

23.11.2015 року на базі спортивного комплексу Київського національного університету будівництва і архітектури відбулися змагання з настільного тенісу серед команд вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, що функціонують на території Солом’янського району міста Києва.

Спортивна подія проходила у напруженій боротьбі, тож кожен учасник намагався продемонструвати свої здобутки та волю до перемоги.  Переможців змагання визначив старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА, кандидат в майстри спорту, головний суддя змагань - Головко Анатолій Михайлович.

Так, у командному заліку «золото» виборола команда Київського національного університету будівництва і архітектури. Срібні та бронзові нагороди здобули відповідно команди Національного авіаційного університету та Національної академії внутрішніх справ. Серед чоловіків в особистій першості перемогу здобув представник КНУБА - Румежак Кирил та почесне друге місце посів Хаазе Рене з НАУ. Серед жінок перемогу виборола Машовець Ольга студентка НАУ та друге місце посіла Деркач Валерія - рядова внутрішньої служби НАВС.

Переможців змагань було відзначено кубками, медалями та грамотами Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Фотогалерея

Перейти до спискуВерсiя для друку

Мапа пунктів обігріву

Адміністративні послуги

United24

Як стати резервістом територіальної оборони міста Києва?

Акція по збору книг для бійців, які беруть участь в АТО

Корупція має бути помічена